Проєктні роботи входять до комплексу послуг, що надаються нашим підприємством. Проектно-кошторисний відділ ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» виконує комплекс проєктних робіт за всіма розділами проєктування, складання кошторисної документації до проекту, проходження необхідних погоджень та експертиз. 

Наше підприємство надає послугу – розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) реконструкції (модернізації, технічного переоснащення) об’єктів з впровадженням систем автоматизації та диспетчеризації.

Наше підприємство надає повний комплекс робіт з монтажу обладнання власного виробництва, прокладанню силових, контрольних, інформаційних (у тому числі оптичних) кабельних ліній від обладнання до встановлених електроприводів виконавчих механізмів, контрольним та вимірювальним приладам (КВП).

Сервісний центр ТОВ ВТЦ «Динамо-Континен» виконує ремонт та сервісне обслуговування обладнання власного виробництва, а також перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску виробництва Danfoss, Schneider Electric, Siemens.

© 2019-2024 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору