Виробничо - технічний центр «Динамо-Континент»

Починаючи з 1999 року наше підприємство займається розробкою та провадженням систем автоматичного управління промисловим електрообладнанням з функціями енергозбереження на основі промислових контролерів, перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску. Основними напрямками діяльності підприємства є автоматизація та диспетчеризація об’єктів комунального господарства та промисловості. Протягом багатьох років ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» знаходиться серед лідерів в сфері енергозбереження, пропонуючи своїм клієнтам найсучасніші технології та інноваційні рішення.

Підприємство серійно випускає обладнання, яке відповідає технічним умовам (ТУ У33.2-30460473-002- 2003, ТУ У31.2-30460473-003:2010, ТУ У27.1-30460473-004:2013), має сертифікат системи управління якістю виробництва продукції ISO 9001:2015 та сертифікат системи екологічного управління ISO 14001:2015.

На сайті підприємства Ви можете ознайомитись із переліком продукції, що випускається серійно, її функціональними можливостями, завантажити технічну документацію. Проектним інститутам та організаціям присвячений окремий розділ з каталогом систем автоматизації водонапірних та каналізаційних насосних станцій модульного типу, який був розроблений нашим проектно-конструкторським відділом.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Директор ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент"
Михайло Агафонов

Читати далі

Мікропроцесорний прилад захисту і контролю призначений для контролю швидкості обертальних механізмів, а також комплексного захисту трифазного електроприводу цих механізмів. Застосовується для управління і захисту механізмами стрічкових і скребкових транспортерів, норій, конвеєрів, валів, барабанів, редукторів, які оснащені електроприводом.

Прилад забезпечує:

  • контроль та індикацію частоти обертання валу виконавчих механізмів;
  • контроль наповнення, спорожнення та індикацію рівня сировини в бункері;
  • контроль та індикацію аварійного стану виконавчого механізму;
  • контроль величини струму електроприводу за допомогою вбудованих трансформаторів струму (до 120 А);
  • можливість підключення зовнішніх трансформаторів струму для великих потужностей (понад 120 А);
  • цифрову світлодіодну індикацію споживаного електроприводом струму;
  • автоматичне керування електроприводом за допомогою ємнісних датчиків рівня;
  • ручний режим керування електроприводом за допомогою кнопок "пуск/стоп";
  • світлодіодну індикацію режиму роботи, а також передаварійних та аварійних станів;
  • можливість підключення зовнішніх пристроїв сигналізації аварій (дзвінок, сигнальна лампа);
  • можливість віддаленого контролю споживаного струму електроприводу, а також віддаленого контролю режимів роботи і аварій за допомогою вбудованого інтерфейсу RS-485;
  • можливість інтеграції в загальну систему диспетчеризації підприємства.

Автоматичне захисне відключення електроприводу відбувається при:

  • неприпустимих перевантаженнях в момент пуску і в робочому режимі;
  • обриві однієї або двох фаз живлячої напруги;
  • короткому замиканні в електроприводі;
  • холостому ході електроприводу;
  • значному перекосі фаз живлячої напруги (понад 30%);
  • перегріві статора електроприводу (за сигналом датчика температури).

Підключення трифазного силового кола проводиться без застосування силових клемних колодок або зажимів (силові дроти протягуються через три отвори в корпусі виробу), а інформація про параметри силового кола знімається за допомогою трьох вбудованих оригінальних трансформаторів. Вбудований інтерфейс RS-485 (протокол Modbus RTU) дає можливість дистанційного контролю параметрів (робочий струм електроприводу, код аварій, кількість оборотів виконавчих механізмів і контроль рівня наповнення бункера) за умови підключення до пульту диспетчеризації з вбудованим ПЛК (промисловим логічним контролером) або до персонального комп'ютера зі встановленою SCADA-системою.

Для оперативного аналізу причини виникнення аварії в «МПЗК-160 РКС» використовуються коди аварій. При виникненні аварії відбувається відключення ланцюга управління електродвигуном і на цифровому світлодіодному індикаторі в буквено-цифровому вигляді відображається код аварії. Додатково в сервісному режимі за погодженням з виробником можлива зміна налаштувань чутливості приладу до перекосу фаз і чутливості до струмового перевантаження під час пуску електродвигуна.

Конструктивно «МПЗК-160 РКС» являє собою пропіленовий жароміцний корпус, всередині якого розташовані елементи контролю, комутації та індикації. Прилад виготовлений відповідно до ТУ У 31.2-30460473-003: 2010. Виробництво приладу сертифіковане за системою екологічного управління ISO 14001:2015.

Гарантійний термін експлуатації - 18 місяців.

* Більш детально з характеристиками, відео-налаштуванням приладу, додатковим обладнанням можна ознайомитися нижче у вкладках.

© 2019-2024 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору