Виробничо - технічний центр «Динамо-Континент»

Починаючи з 1999 року наше підприємство займається розробкою та провадженням систем автоматичного управління промисловим електрообладнанням з функціями енергозбереження на основі промислових контролерів, перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску. Основними напрямками діяльності підприємства є автоматизація та диспетчеризація об’єктів комунального господарства та промисловості. Протягом багатьох років ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» знаходиться серед лідерів в сфері енергозбереження, пропонуючи своїм клієнтам найсучасніші технології та інноваційні рішення.

На сьогоднішній день на підприємстві налагоджено серійне виробництво обладнання, що відповідає технічним умовам (ТУ У33.2-30460473-002- 2003, ТУ У31.2-30460473-003:2010, ТУ У27.1-30460473-004:2013) та має сертифікат системи управління якістю виробництва продукції ISO9001.

На сайті підприємства Ви маєте змогу ознайомитись з переліком продукції, що серійно-випускається, її функціональними можливостями, скачати технічну документацію. Також на сайті Ви знайдете широкий асортимент насосного обладнання різноманітних модифікацій (насоси ЕЦВ, SAER, Grundfos), яке спільно з автоматичними системами управління дозволяють комплексно вирішити задачі водопостачання та водовідведення.

Проектним інститутам та організаціям присвячений окремий розділ з каталогами систем автоматизації водонапірних та каналізаційних насосних станцій модульного типу, які розроблені нашим проектно-конструкторським відділом.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Читати далі

Мікропроцесорний прилад захисту і контролю призначений для комплексного захисту трифазних електродвигунів насосних агрегатів, а також автоматичного управління.

Прилад забезпечує:

 • режим роботи водопідйом або дренаж;
 • автоматичний режим управління насосним агрегатом за допомогою датчиків рівня або тиску;
 • ручний режим управління насосним агрегатом за допомогою кнопок "пуск/стоп";
 • контроль величини струму електродвигуна насосного агрегату за допомогою вбудованих трансформаторів струму (до 120 А);
 • можливість підключення зовнішніх трансформаторів струму для великих потужностей (понад 120 А);
 • цифрову світлодіодну індикацію споживаного струму;
 • світлодіодну індикацію режиму роботи, а також передаварійних і аварійних станів;
 • можливість підключення зовнішніх пристроїв сигналізації аварій (дзвінок, сигнальна лампа).

Автоматичне захисне відключення насосного агрегату відбувається при:

 • неприпустимих перевантаженнях в момент пуску та в робочому режимі насосного агрегату;
 • обриві однієї або двох фаз напруги живлення;
 • короткому замиканні в електродвигуні;
 • холостому ході електродвигуна насосного агрегату;
 • значному перекосі фаз напруги живлення (понад 30%);
 • неприпустимому низькому рівні рідини в резервуарі (за сигналом датчика сухого ходу);
 • перегріві статора електродвигуна (за сигналом датчика температури).

Підключення трифазного силового кола проводиться без застосування силових клемних колодок або зажимів (силові дроти протягуються через три отвори в корпусі виробу), а інформація про параметри силового кола знімається за допомогою трьох вбудованих оригінальних трансформаторів.

Для оперативного аналізу причини виникнення аварії в "МПЗК-50" використовуються коди аварій. При виникненні аварії відбувається відключення управління електродвигуном і на цифровому світлодіодному індикаторі відображається в літеро-цифровому вигляді код аварії. Конструктивно "МПЗК-50" представляє собою пропіленовий жароміцний корпус, всередині якого розташовані елементи контролю, комутації та індикації. Прилад виготовлений відповідно до ТУ У 31.2-30460473-003: 2010. Виробництво приладу сертифіковане за системою управління контролю якості ДСТУ ISO 9001:2015.

Гарантійний термін експлуатації 18 місяців.

© 2019-2021 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору