Виробничо - технічний центр «Динамо-Континент»

Починаючи з 1999 року наше підприємство займається розробкою та провадженням систем автоматичного управління промисловим електрообладнанням з функціями енергозбереження на основі промислових контролерів, перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску. Основними напрямками діяльності підприємства є автоматизація та диспетчеризація об’єктів комунального господарства та промисловості. Протягом багатьох років ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» знаходиться серед лідерів в сфері енергозбереження, пропонуючи своїм клієнтам найсучасніші технології та інноваційні рішення.

На сьогоднішній день на підприємстві налагоджено серійне виробництво обладнання, що відповідає технічним умовам (ТУ У33.2-30460473-002- 2003, ТУ У31.2-30460473-003:2010, ТУ У27.1-30460473-004:2013) та має сертифікат системи управління якістю виробництва продукції ISO9001.

На сайті підприємства Ви маєте змогу ознайомитись з переліком продукції, що серійно-випускається, її функціональними можливостями, скачати технічну документацію. Також на сайті Ви знайдете широкий асортимент насосного обладнання різноманітних модифікацій (насоси ЕЦВ, SAER, Grundfos), яке спільно з автоматичними системами управління дозволяють комплексно вирішити задачі водопостачання та водовідведення.

Проектним інститутам та організаціям присвячений окремий розділ з каталогами систем автоматизації водонапірних та каналізаційних насосних станцій модульного типу, які розроблені нашим проектно-конструкторським відділом.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Читати далі

СТАНЦІЯ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ НАСОСНИМ АГРЕГАТОМ 

«КАСКАД-К»

 

Станція автоматичного керування «Каскад-К», що серійно виробляється ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент», призначена для автоматичного керування та захисту трифазного насосного агрегату. Станція використовується на промислових, комунально-побутових та сільськогосподарських об’єктах.

Автоматичне керування та захист насосного агрегату здійснюється завдяки мікропроцесорному приладу захисту та контролю «МПЗК–50», використання якого дозволяє забезпечити надійну, тривалу та безаварійну експлуатацію обладнання.

Станція автоматичного керування «Каскад-К» представляє собою металевий ящик навісного виконання з дверцятами, що зачиняються на замок. Всередині станції змонтовано мікропроцесорний прилад захисту та контролю типу «МПЗК–50», автоматичний вимикач та електромагнітний контактор. На дверцятах станції встановлені органи керування та світлосигнальна апаратура. Конструкція станції керування забезпечує введення та виведення силових і контрольних кабелів через сальники у днищі.

Технічні характеристики станції «Каскад-К»:

 • номінальна лінійна напруга мережі ~ 380В, 50 Гц 3 ф.;
 • номінальний струм - до 200А (понад 200А - по індивідуальному замовленню);
 • цифровий світлодіодний індикатор робочого струму електродвигуна;
 • кліматичне виконання згідно з вимогами ГОСТ 15150-69-УЗ;
 • ступінь захисту станції керування при зачинених дверцятах, згідно з вимогами ГОСТ 14254-80 - IР54;
 • робоче положення – вертикальне;
 • вимоги безпеки відповідають ГОСТ 12.2.007.0-75, ГОСТ 22789-94 і ПБЕЕС;
 • вимоги пожежної безпеки відповідають ГОСТ 12.1.004-91.4;
 • світлодіодна індикація аварійних режимів.

Станція автоматичного керування «Каскад-К» забезпечує:

1. режим роботи водопідйом або дренаж;

2. автоматичне включення/відключення насосного агрегату за сигналами від датчиків рівня (входять в комплект постачання станції) або від інших контактних датчиків;

3. ручне включення/відключення насосного агрегату за допомогою кнопок «пуск/стоп»;

4. контроль та індикацію робочого струму електродвигуна за допомогою світлодіодного цифрового індикатора;

5. автоматичне захисне відключення електродвигуна в разі аварійних режимів:

 • перевантаження електродвигуна під час пуску;
 • перевантаження електродвигуна в робочому режимі;
 • обриві однієї або двох живлячих фаз;
 • асиметрії робочого струму;
 • холостого ходу електродвигуна;
 • короткого замикання в електричному колі електродвигуна;
 • низького дебету (за датчиком «сухого» ходу);

6. світлодіодну індикацію аварійного стану насосного агрегату.

Станція автоматичного керування «Каскад-К» виробляється серійно згідно з ТУ У 33.2-30460473-002-2003 та має позитивний висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Виробництво станції керування насосним агрегатом сертифіковане по системі управління якістю ISO 9001:2015.

Гарантійний термін експлуатації – не більше 18 місяців.

© 2019-2021 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору