Виробничо - технічний центр «Динамо-Континент»

Починаючи з 1999 року наше підприємство займається розробкою та провадженням систем автоматичного управління промисловим електрообладнанням з функціями енергозбереження на основі промислових контролерів, перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску. Основними напрямками діяльності підприємства є автоматизація та диспетчеризація об’єктів комунального господарства та промисловості. Протягом багатьох років ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» знаходиться серед лідерів в сфері енергозбереження, пропонуючи своїм клієнтам найсучасніші технології та інноваційні рішення.

На сьогоднішній день на підприємстві налагоджено серійне виробництво обладнання, що відповідає технічним умовам (ТУ У33.2-30460473-002- 2003, ТУ У31.2-30460473-003:2010, ТУ У27.1-30460473-004:2013) та має сертифікат системи управління якістю виробництва продукції ISO9001.

На сайті підприємства Ви маєте змогу ознайомитись з переліком продукції, що серійно-випускається, її функціональними можливостями, скачати технічну документацію. Також на сайті Ви знайдете широкий асортимент насосного обладнання різноманітних модифікацій (насоси ЕЦВ, SAER, Grundfos), яке спільно з автоматичними системами управління дозволяють комплексно вирішити задачі водопостачання та водовідведення.

Проектним інститутам та організаціям присвячений окремий розділ з каталогами систем автоматизації водонапірних та каналізаційних насосних станцій модульного типу, які розроблені нашим проектно-конструкторським відділом.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Читати далі

СТАНЦІЯ АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ

Джерело-1М

 

Станція управління занурювальним (дренажним) насосом «Джерело-1М» випускається серійно* та призначена для автоматичного управління і захисту однофазного (220 В) насосного агрегату.

Станція використовується на промислових, комунально-побутових, громадських і приватних об'єктах. Автоматичне управління і захист електродвигуна в станції «Джерело-1М» здійснює мікропроцесорний прилад захисту і контролю «МПЗК-50».

Технічні характеристики станції «Джерело-1М»:

 1. номінальну напругу мережі 220В, 50Гц 1ф;
 2. номінальний струм - до 20А (понад 20А - за індивідуальним замовленням);
 3. цифрова індикація споживаного струму електродвигуна;
 4. кліматичне виконання по ГОСТ 15150-69-УЗ;
 5. ступінь захисту по ГОСТ 14254-80 - IP21, IP54 (за замовленням);
 6. робоче положення - вертикальне;
 7. довжина кабелю до датчиків не більше 500 м;
 8. станції відповідають вимогам ГОСТ 22789-94, ПУЕ та ПТЕЕС;
 9. нижнє підведення кабелів підключення.

Характеристики управління та захисту:

 • режим роботи водопідйом або дренаж;
 • автоматичне включення / вимикання насосного агрегату за сигналами від датчиків рівня (входять в комплект поставки станції) або від інших контактних датчиків;
 • ручне (резервне) включення / вимикання насосного агрегату за допомогою кнопок "пуск / стоп";
 • контроль і індикацію робочого струму електродвигуна;
 • контроль і індикацію аварійного стану.

Аварійне відключення відбувається при виникненні:

 • неприпустимих перевантажень в момент пуску і в робочому режимі;
 • холостого ходу електродвигуна;
 • короткого замикання в електричному колі електродвигуна;
 • низького дебету свердловини (за датчиком сухого ходу).

Конструкція

Станція «Джерело-1М» являє собою металевий ящик з дверцятами, що закриваються на замок. На дверцятах станції встановлені елементи управління і індикації. Всередині станції змонтована пускова і захисна апаратура. Габаритні розміри: В * Ш * Г - 430 * 300 * 200.

Гарантійний термін експлуатації - не більше 18 місяців.

* - за індивідуальним проектом (з технічним завданням) Замовника підприємство виготовляє станції управління будь-якого ступеня складності.

© 2019-2021 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору