Виробничо - технічний центр «Динамо-Континент»

Починаючи з 1999 року наше підприємство займається розробкою та провадженням систем автоматичного управління промисловим електрообладнанням з функціями енергозбереження на основі промислових контролерів, перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску. Основними напрямками діяльності підприємства є автоматизація та диспетчеризація об’єктів комунального господарства та промисловості. Протягом багатьох років ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» знаходиться серед лідерів в сфері енергозбереження, пропонуючи своїм клієнтам найсучасніші технології та інноваційні рішення.

Підприємство серійно випускає обладнання, яке відповідає технічним умовам (ТУ У33.2-30460473-002- 2003, ТУ У31.2-30460473-003:2010, ТУ У27.1-30460473-004:2013), має сертифікат системи управління якістю виробництва продукції ISO 9001:2015 та сертифікат системи екологічного управління ISO 14001:2015.

На сайті підприємства Ви можете ознайомитись із переліком продукції, що випускається серійно, її функціональними можливостями, завантажити технічну документацію. Проектним інститутам та організаціям присвячений окремий розділ з каталогом систем автоматизації водонапірних та каналізаційних насосних станцій модульного типу, який був розроблений нашим проектно-конструкторським відділом.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Директор ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент"
Михайло Агафонов

Читати далі

Мікропроцесорний прилад захисту і контролю призначений для контролю швидкості обертальних механізмів, а також комплексного захисту трифазного електроприводу цих механізмів. Застосовується для управління і захисту механізмами стрічкових і скребкових транспортерів, норій, конвеєрів, валів, барабанів, редукторів, які оснащені електроприводом.

Прилад забезпечує:

 • контроль та індикацію частоти обертання валу виконавчих механізмів;
 • контроль наповнення, спорожнення та індикацію рівня сировини в бункері;
 • контроль та індикацію аварійного стану виконавчого механізму;
 • контроль величини струму електроприводу за допомогою вбудованих трансформаторів струму (до 120 А);
 • можливість підключення зовнішніх трансформаторів струму для великих потужностей (понад 120 А);
 • цифрову світлодіодну індикацію споживаного електроприводом струму;
 • автоматичне керування електроприводом за допомогою ємнісних датчиків рівня;
 • ручний режим керування електроприводом за допомогою кнопок "пуск/стоп";
 • світлодіодну індикацію режиму роботи, а також передаварійних і аварійних станів;
 • можливість підключення зовнішніх пристроїв сигналізації аварій (дзвінок, сигнальна лампа).

Автоматичне захисне відключення електроприводу відбувається при:

 • неприпустимих перевантаженнях в момент пуску і в робочому режимі;
 • обриві однієї або двох фаз напруги живлення;
 • короткому замиканні в електроприводі;
 • холостому ході електроприводу;
 • значному перекосі фаз живлячої напруги (понад 30%);
 • перегріві статора електроприводу (по сигналу датчика температури).

Підключення трифазного силового кола проводиться без застосування силових клемних колодок або зажимів (силові дроти протягуються через три отвори в корпусі виробу), а інформація про параметри силового кола знімається за допомогою трьох вбудованих оригінальних трансформаторів.

Для оперативного аналізу причини виникнення аварії в «МПЗК-60 РКС» використовуються коди аварій. При виникненні аварії відбувається відключення управління електродвигуном і на цифровому світлодіодному індикаторі в буквено-цифровому вигляді відображається код аварії. Конструктивно «МПЗК-60 РКС» являє собою пропіленовий жароміцний корпус, всередині якого розташовані елементи контролю, комутації та індикації. Прилад виготовлений відповідно до ТУ У 31.2-30460473-003: 2010. Виробництво приладу сертифіковане за системою управління контролю якості ISO 9001:2015 та системою екологічного управління ISO 14001:2015.

Гарантійний термін експлуатації 18 місяців.

* Більш детально з характеристиками, відео-налаштуванням приладу, додатковим обладнанням можна ознайомитися нижче у вкладках.

© 2019-2023 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору